Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Bangladeş

Bangladeş'te satılık emlak

Hindistan'ın doğusunda Bengal Körfezi'nde bulunan Bangladeş, yoğun bitki örtüsü ve çok sayıda su yoluna sahip bir Güney Asya ülkesidir. Güney kıyısında, Hindistan'ın doğusuyla paylaşılan büyük mangrov ormanı olan Sundarbans, Bengal kraliyet kaplanının yaşadığı yerdir. Burma ile sınırlandığı aşırı güneydoğudaki küçük bir esneme dışında Hindistan'la tüm taraflarla sınırlıdır; güneyinde Bengal Körfezi tarafından yıkanır. Başkenti Dakka'dır.

Bangladeş'teki ani kentleşme, en iyi aşırı kentleşme terimi ile tanımlanabilir. Ekonominin veya endüstrinin paralel büyümesine yol açmayan, çok sayıda insanın kırsal alanlardan şehirlere taşınması ve Bangladeş'te satılık mülk aramasının sonucu olan kentleşme biçimidir. Ancak, bu fenomen Bangladeş'teki emlak piyasasının yolculuğunu körükledi. Sanayi, sayıları giderek artan şehir sakinlerine barınma sağlama sorumluluğunu üstlenmiştir.

Gayrimenkul sektörü, ekonomide farklı çarpan etkileri olan çok önemli bir sektördür. Gayrimenkul sektörü, tarım ve hazır giyim endüstrisinden sonra en fazla işi üretmektedir. Son yirmi yılda, emlak sektörü Bangladeş'in genel GSYİH'sına% 8,24 katkıda bulundu.

Bangladeşli halkın satın alma gücü son yıllarda artış gösterdi.

Yaşam maliyetindeki artış, Bangladeş'te satılık daire ve mülk satın almak için yüksek bir talebe yol açtı. Çoğu insan yüksek gelirden kaçmak için bir daire satın almak ister. Ayrıca, son 4 yılda daire fiyatları% 20-30 düştü.

Gayrimenkul yatırımları son yıllarda artış göstermiştir. Bangladeş'te, GSYİH 2016-17 yılında% 30.27'ye yükseldi. Bu, bir önceki yılın% 29,65'ine kıyasla bir artış.

Bangladeş'teki emlak sektörü şu anda ülkenin önemli bir parçası haline geliyor. Gayrimenkul sektörü aynı zamanda çeşitli ilgili endüstrilerin büyümesini garanti eder ve bu nedenle insanlar için birçok iş yaratır. İlginç bir yatırım fırsatı olma potansiyeli büyük.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 40548

Satilik 3 Yatak Odası, Bangladeş, Dacca, Dacca, 47 SHAHEED ABDUL AZIZ ROAD

417,217.74TRY
Satilik
3 Yatak Odası

97.55 m²
Bu, Bashundhara R / A, Jamuna Future Park, North South Üniversitesi yakınında 2 banyolu 3 yatak odalı bir dairedir. Yakın zamanda yenilenmiş. 1050 fit...
Cod. 27856

Satilik Tarım arazisi, Bangladeş, Dacca, Dacca, dacca

Reserved negotiation
Satilik
Tarım arazisi

120000 m²
satılık arazi
Cod. 13176

Satilik 4 Yatak Odası, Bangladeş, Narochanskie lakes, Shahbagh, Flat 9, Aziz Co-operative, Shahbagh, Dhaka

787,114.87TRY
Satilik
4 Yatak Odası

1695 m²
Bu satış için teklif Bangladeş'in başkentinin kalbinde yerini, lüks bir 1600 Yüzölçümü daire. Şu anda kiraya ve devren kiraya vermek varlık eğer yılda...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB